Pokrywa aluminiowa MiniAlu 50x30 LED

Nowy produkt

Pokrywa aluminiowa MiniAlu na akwarium proste 

Wymiary: 50cm x 30 cm

Do wyboru 17 kolorów

Więcej szczegółów

113,01 zł

Więcej informacjiPokrywa aluminiowa MiniAlu 50x30 na
akwarium proste

Do wyboru 17 kolorów!


RAMA pokrywy wykonana jest ze specjalnie zaprojektowanego profila aluminiowego pokrytego okleiną drewnopodobną z widoczną strukturą drewna ( stosujemy okleiny wysokiej jakości renomowanych firm ). Pokrywa MINIALU to nowatorski projekt o przemyślanej konstrukcji gwarantującej wygodę użytkowania połączoną z bardzo wysoką jakością i wyjątkową estetyką.

Całkowita wysokość pokrywy to tylko 55 mm z czego 20 mm nachodzi na akwarium. Dzięki tak niskiemu profilowi pokrywa doskonale komponuje się z niewielkim zbiornikiem.

Zaletą pokryw aluminiowych jest niewątpliwie ich trwałość, różnorodność kolorów jak również zastosowanie ich do zbiorników o nietypowych rozmiarach.

Wewnętrzny kształt profila, jak również zastosowany  w oświetleniu system mocowania, pozwala na całkowitą mobilność lampki umieszczonej wewnątrz pokrywy.

DEKIELEK  (góra pokrywy) wykonany jest z tworzywa typu ABS o grubości 3mm również pokryty okleiną w tym samym kolorze co rama. Do tego umieszczony jest w nim uchwyt umożliwiający łatwe otwieranie. Możliwość łatwego zdjęcia dekla ułatwia karmienie zwierząt i utrzymanie zbiornika w czystości bez konieczności zdejmowania całej pokrywy.

Z tyłu pokrywy znajduje się otwór (na przewody i węże) o wymiarach 50x30 mm.

 
OTWÓR (na przewody i węże) o wym. 50x30mm umieszczony jest standardowo w tylnej ściance 50mm od bocznej krawędzi z prawej strony. 

OŚWIETLENIE  pokrywy  to  lampka  GLASS LED  spełniająca aktualne europejskie  normy  bezpieczeństwa  oraz szczelności (IP X7). Gwarantuje to, że nawet w przypadku zanurzenia lampki w  wodzie  ryby, jak również osoba pracująca przy zbiorniku nie zostanie porażona prądem.

W lampce zastosowano specjalną rurkę  szklaną, która przepuszcza praktycznie 100% światła. W środku umieszczony jest profil, który służy jako radiator przejmując temperaturę z ledów. Profil wygięty jest pod odpowiednim kątem tak, aby optymalnie doświetlić cały zbiornik.

Użyte nowoczesne diody led charakteryzują się tym, że emitują tą samą ilość światła co tradycyjna świetlówka przy znacznie mniejszym poborze energii elektrycznej.

Do zalet można zaliczyć również bardzo długą żywotność ledów ok. 50000 godzin.

Barwa światła to 6500K, emitujące światło zbliżone do światła dziennego, które  wiernie odwzorowuje naturalne barwy ryb i roślin.

Lampka zasilana jest z sieci 230V poprzez zasilacz obniżający napięcie do bezpiecznych 12V.


Wykonujemy pokrywy na zamówienie o dowolnym rozmiarze oraz w 17 kolorach:

wzornik

Pokrywy dostępne są z oświetleniem Glass LED 7W
długość (cm)50
szerokość (cm)30
wysokość (mm)55
oświetlenieGlass LED 7W
materiałaluminium/ABS
kształtprosta
ilość przednich dekielków1
otwory na przewody1